תודעת האלה ~ קבוצת התפתחות לנשים עם דורית בר
.

קבוצת תודעת האלה 
 מרחב ריפוי והתפתחות לנשים עם דורית בר
שילוב של מעגל נשים עם תרפיה אישית

האם את חווה קשיי תקשורת במערכות היחסים בחייך?

האם יש לך קושי בחיבור המלא לעונג המיני ולתשוקה שלך?

האם את מרגישה סיפוק ברמה המינית ולצדו קושי או קונפליקט בתקשורת הרגשית?

האם קשה לך לתקשר את הרצונות והצרכים שלך ביחסים זוגיים ואינטימיים? 

האם את חווה פער כואב בין הרצונות והצרכים שלך לעומת אלה של בן/בת זוגך?

האם את חווה קושי במערכת היחסים שלך עם כסף או עם אכילה?

אולי עברת כל מיני תהליכים רגשיים והם לא העניקו לך מספיק מיומנויות תקשורת רגשית או מינית?

האם את יודעת שיש בך אינסוף חכמה, אהבה ותשוקה, אבל זה לא מתבטא ביחסים שלך?

הקושי שלך הוא שער להרחבת האהבה בחייך!

לאהבה שבך יש שערים חדשים שעלייך לגלות. 


 כי את אלה! 

You are The Wise Woman!

נשים רבות מתוסכלות מהמימוש האינטימי או המיני או הרגשי או הכספי שלהן כי הן רוצות לגלות חיבור פנימי נשי חדש שנובע מתודעת האלה:

 • חיבור בין אהבה לעונג מיני - בין רגשות לתחושות

 • חיבור זוגי, אינטימי ומיני שמבוסס על חברות ועל תקשורת רגשית קשובה

 • אינטימיות שהיא ביטוי לחיבור בין גוף-נפש-ורוח

 • מיניות שמתבטאת כזרימה טבעית ופשוטה של כסף ושפע!

 • מיניות שהיא ריקוד זוגי חושני-אירוטי-רוחני ושופע תשוקה ושמחה!

 • מיניות שהיא דרך חיים שופעת תשוקה, שמחה ויצירתיות בכל תחומי החיים.

אני איתך בתסכול ובכאב, בסקרנות וברצון.

האנרגיה המינית היא אנרגיית החיים עצמה ולכן ריפוי המיניות אינו מתייחס רק למין במובן של סקס כי אם למיניות כאנרגיה שלמה שקשורה ליצירתיות, לתשוקה לחיים, לאכילה, לכסף ולמעשה לכל רובד בחיינו.

עברתי מסע ארוך ועמוק לתוך עצמי לאורך חיי שבתוכו מצאתי את תשובות לשאלות כמו איך לבטא את האני המינית שבי בטבעיות, איך להביא שלום לקונפליקטים במערכות יחסים ואיך להתחבר באופן יומיומי למעיין החכמה שקיים בי על מנת שתהיה בי בהירות מול כל אתגר שאני פוגשת.

בואי לצלול יחד איתי למעמקי החכמה הנשית שבך, לפתח מיומנויות לתקשורת רגשית, אינטימית ומינית, ללמוד כלים לריפוי עצמי, לחיבור לגוף ולמימוש האשה החכמה שאת בקבוצת תודעת האלה!

אז מהי קבוצת תודעת האלה?

תהליך התפתחות אישי ומסע ריפוי לנשים שרוצות לממש תקשורת רגשית, אינטימית ומינית מודעת וקשובה במערכות יחסים. 

התהליך מתאים גם לנשים שנמצאות בזוגיות וגם לנשים שלא - כי בכל שלב בהתפתחות שלנו נוכל להעמיק עוד את היכולת שלנו להיות אותנטיות, קשובות ואחראיות ברמה הרגשית.

זה אומר שאם אני בזוגיות - התהליך יעזור לי להתמודד עם האתגרים האינטימיים, הרגשיים והמיניים בזוגיות הנוכחית, ואם אני לא בזוגיות - התהליך יעזור לי להיפתח לזוגיות (באם אני רוצה בכך) ולהתחבר לתשוקה שבי כשורש ובסיס לאהבה ולחיבור לעצמי ולאחרים.

קבוצת תודעת האלה היא הזדמנות מיוחדת במינה להתחבר "לשבט האחיות", לקבל תמיכה, להתקרב לנשים נפלאות וחכמות ויותר מכל לקבל מרחב בטוח ומקצועי להעמיק בו את האהבה לעצמך. התהליך משלב תרפיה קבוצתית לצד תרפיה אישית מתוך ההבנה שישנם תהליכי ריפוי בהם השבט הנשי נדרש לנוכחות ותמיכה ולצדם ישנם תהליכי ריפוי אחרים שבהם "אחת על אחת" היא הדרך העוטפת והמרפאת. 

 תהליך הלימוד נמשך 3 סופי שבוע - אחת לחודש - ללא לינה - ובנוסף את מקבלת 4 מפגשי תרפיה אישית. בסוף התהליך אם תרצי להמשיך - האפשרות פתוחה בפנייך כי אינסוף לגילוי העצמי שלנו וכל אשה זקוקה למעגל תומך שיהיה איתה.

מסע תודעת האלה:  14-15 בפברואר | 20-21 במרץ | 24-25 באפריל

התהליך כולל:

1. סופי שבוע  - שישי ושבת בפרדס חנה - לא כולל לינה. סוף שבוע אחד לחודש.

השעות הן: שישי 11:30 - 18:00 | שבת 10:30 - 18:00

 

2. מפגשי תרפיה אישית עם דורית בר - בזכרון יעקב או בתל אביב או בשיחת וידאו.

 

3. אפשרות להיות חלק מקבוצת פייסבוק סגורה לשיתוף ושאלות.

4. נגישות להתייעצות אישית עם דורית.

5. מרחב אינטימי ונעים ~ קבוצת תודעת האלה מוגבלת ל-15 נשים בלבד.

העלות למסלול של 3 סופי שבוע + 4 מפגשי הילינג

בהרשמה מוקדמת עד 6/2: 848 ש"ח לחודש X   חמישה תשלומים

בהרשמה מאוחרת: 888 ש"ח לחודש X חמישה תשלומים

הנחה מיוחדת לחברה + חברה ~ 240₪ הנחה  לכל אחת. קוד קופון הנחה: חברות.

מה נלמד בקבוצת תודעת האלה?

 • איך להתחבר לתשוקה המינית? אם התשוקה שלי ירודה או איננה יש לכך סיבה חשובה. נלמד מה הסיבות לכך, נקשיב להן ונפתח מחדש את החיבור לתשוקה.

 • איך לתקשר את הצרכים והרצונות הרגשיים והמיניים שלי במרחב הזוגי? מאבקים וקונפליקטים ביחסים הם קריאה של הקשר להתפתחות ולגדילה. נלמד איך מממשים אחריות רגשית מלאה ומאפשרים לרצונות שלי לקבל מקום.

 • למה היחסים שלי עם הגוף מורכבים? גוף האשה הוא מרחב החכמה שלה, הפות והרחם של האשה היא השער לחכמה. כשהיחסים שלנו עם הגוף מכילים בושה, אשמה, פחד, גועל ודחייה הם מהווים חסימה מפני הקשבה לאינטואיציה. נלמד איך לעבוד עם הרגשות והתחושות ודרכם להיפתח לאינטואיציה והדרכה פנימית יומיומית.

 • איך לבנות מערכת יחסים אוהבת עם אכילה? לעתים האכילה הרגשית היא ביטוי לרבדים רגשיים ומיניים לא מסופקים. כאשר האכילה מודעת וקשובה יכולה לעזור לך לבנות קשר אוהב ומכבד עם גופך. בקבוצה תקבלי הזדמנות להתבונן לתוך מערכת היחסים שלך עם אוכל ותלמדי איך להביא אל תוכה הזנה, הקשבה וטוב.

 • מה יאפשר לי ליצור קשר בריא ומיטיב עם כסף? כסף הוא אנרגיית חיים, הוא דרך לתת ולקבל אהבה. לא פעם יש לנו חסימות סביב קבלה ונתינה של כסף בגלל אמונות ותפישות מודעות ולא מודעות. בקבוצה תקבלי הזדמנות להתבונן ולחקור את מערכת היחסים שלך עם כסף.

 • מהי אורגזמיות כדרך חיים? נלמד על התנועה האורגזמית שמתקיימת בגוף כל הזמן, נלמד להקשיב לה דרך נשימה, תנועה, והקשבה פנימה. אין צורך בניסיון קודם בשום תרגול, רק בנכונות אמיתית לפתוח את הלב ולהיות - את.

 • מהו מגע קשוב? איך מבקשים אותו ואיך מקבלים אותו - מילולית ולא מילולית? מגע הוא השפה הטבעית והראשונית של כל אדם - גבר ואשה. כשהמוח עמוס במחשבות ובכאבי עבר ההקשבה הפנימית מוגבלת. נלמד איך לתת ולקבל מגע קשוב. התרגולים מתקיימים בביגוד מלא ולא כוללים מגע באיברי מין. רק מי שרוצה מקבלת ומעניקה מגע במרחב הלימוד.

 • איך להתחבר לחכמה הטבעית שבתוכי ולאינטואיציה הנשית הבריאה שלי? נקבל כלים מעשיים מתרפיית האגן שאפשר לתרגל בבית, דרכם נוכל לשמוע את החכמה האישית שלי וגם את חכמת הנשים שעוברת מדור לדור דרך גופה של כל אשה.

 • מה יאפשר לי להיות אהבה מול גברים / נשים ובכלל? אשה היא אהבה מעצם היותה. נרפא כאבי עבר שבהם הלב נסגר, חוסר אמון נוצר וחווינו פגיעה. ריפוי הוא דרך חיים והאפשרות להירפא יחד מעצימה את האפשרות לממש את ייעודנו - לאהוב.

למי מתאימה קבוצת תודעת האלה?

 • לנשים בכל גיל ובכל שלב בחיים

 • לנשים שרוצות לרפא את היחסים שלהן עם זוגיות או מיניות או כסף או אוכל!

 • לנשים בזוגיות ולנשים שלא בזוגיות

 • לנשים שאוהבות לאהוב גברים ולנשים שאוהבות לאהוב נשים - וגם לנשים שגם וגם!
   
 • לנשים שרוצות לממש את ייעודן הגבוה כנשים חכמות!

 • לנשים אמיצות שרוצות לממש את כל רבדי הנשיות שלהן בעוצמה, באהבה ובאמת!

שאלות נפוצות: 

 • הקבוצה מתחילה בפברואר ובא לי להתחיל את התהליך כבר עכשיו, אפשר? את מוזמנת מאד להצטרף לקבוצת הפייסבוק תודעת האלה ולהקשיב שם לשיעורים. בנוסף, אפשר וכדאי להיפגש אחת על אחת עם דורית לפני תחילת התהליך הקבוצתי.

 • מהי רשימת הנושאים שלומדות בסדנה? הנושאים מבוססים על החומרים האנושיים שנשות המעגל מביאות. כמנחה אני מקשיבה בכל מפגש ובין המפגשים "לשדה" של הקבוצה, לנושאים שעולים, לשאלות, לבקשות ומתוך הקשבה אני מביאה את הנושאים. במובן הזה, לך כמשתתפת יש השפעה גדולה בכך שאת מביאה את עצמך ושואלת בדיוק את השאלות שחשוב לך שנקשיב להן יחד.

 • האם יש עירום בסדנה? הסדנה מתקיימת בביגוד מלא ובשום שלב בסדנה אין עירום מובנה בתהליך. ייתכן שבשלב כלשהו את עצמך תרגישי רצון להיות בעירום ואז את תרגישי בנוכחות כולן אם הדבר באמת הרמוני לך ולכל הנשים. אין הנחיה מובנית לעירום בשום מקרה!

 • האם אני אדרש לגעת בעצמי או באשה אחרת? לא! הלימוד בקבוצה מבוסס על ההקשבה שלך לעצמך ולכן בשום שלב לא תידרשי לגעת בעצמך או באשה אחרת. מגע קשוב הוא אחד הכלים שיילמדו בתהליך, וכאשר נלמד אותו זה יקרה רק מתוך תשוקה ורצון שלך ובשום מקרה לא יכלול מגע באיברים אינטימיים במסגרת הקבוצתית. יינתנו לך תרגולים למגע עצמי בבית.
 • מה קורה אם לא אוכל להשתתף בכל שיעורי הוידאו? כל השיעורים מוקלטים ואפשר לצפות בהם בכל זמן. 

אז...את באה?

בהרשמה מוקדמת עד 6/2: 848 ש"ח לחודש כפול 5 תשלומים. סה"כ 4240 ש"ח 

בהרשמה מאוחרת: 888 ש"ח לחודש כפול 5 תשלומים. סה"כ 4440 ש"ח

הנחה מיוחדת לחברה + חברה ~ 240₪ הנחה לכל אחת. קוד קופון הנחה: חברות.

יש לך שאלות? שלחי הודעה 052-3622506

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.